• NIE JE SKLADOM

Kolobežka Globber Evo Comfort Lime Green

99,00 €

Informujte sa, keď bude produkt na sklade

  • NIE JE SKLADOM

Kolobežka Globber Evo Comfort Lime Green

99,00 €
* polia sú povinné
Vyberte si, prosím, variant produktu

Farba

Ospravelňujeme sa, zvolený variant produktu momentálne nie je skladom. V prípade záujmu nás kontakujte.

Informácie o produkte

Kolobežka Globber Evo Comfort Lime Green

Táto fantastická kolobežka je hotový chameleón! Bude vaše dietko sprevádzať od najútlejšieho batoľacieho veku 12 mesiacov až do hrdinského 9 roku. Kolobežka Globber EVO Comfort Lime Green je vynikajúcou investíciou: vydrží dlhé roky a postupne učí vaše dieťa čoraz lepšej pohybovej zdatnosti. Jej inovatívny dizajn kombinuje tri funkcie v piatich rôznych voliteľných pozíciách.

Kolobežka môže byť:

1. Odrážadlo so sedadlom a s riadiacou tyčou na ťahanie/tlačenie - pre deti od 12 mesiacov do 3 rokov (3,12 kg), s možnosťou nastaviť výšku riadidiel pre pohodlnejšiu ovládateľnosť. Riadiacu tyč pre rodiča je v prípade potreby možné pomocou tlačidla odmontovať. Sedadlo je mimoriadne komfortné, pružné a ergonomicky prispôsobené veku dieťaťa. 

2. Odrážadlo so sedadlom bez riadiacej tyče - pre deti od 15 mesiacov do 3 rokov (2,69 kg). 

3. Klasická kolobežka bez sedadla - pre deti od 3 rokov (2,35 kg). Sedadlo sa odníma prostredníctvom ľahkého kliku na príslušné tlačidlo a môžete ho nahradiť riadidlami. 

4. Kolobežka pre väčšie deti od 4 rokov – možnosť nastaviť pozíciu riadidiel do požadovanej výšky dieťaťa. Sedadlo kolobežky nejde výškovo nastavovať. 

Kolobežkaje spojením absolútnej bezpečnosti, premysleného dizajnu a konštrukčnej precíznosti. Jedinečnosť kolobežky Globber EVO Comfort Lime Green spočíva v špeciálnom jednoduchom mechanizme, kde ľahkým naklonením riadiacej tyče kolobežka zatáča. Vďaka patentovanému tlačidlu je však možné tento mechanizmus zablokovať a nakláňanie kolies vypnúť. Tým má váš malý začiatočník istotu priamej a nerušenej jazdy, vďaka čomu sa môže plne sústrediť na osvojovanie samotného pohybu na kolobežke. Tlačidlo na uzamknutie pohybu kolies nájdete na prednej strane nášľapnej dosky. 

Nastaviteľná výška riadidiel je v rozmedzí 67,5 - 82,5 cm

Vlastnosti kolobežky

  • špeciálny mechanizmus riadenia s patentovaným tlačidlom blokovania kolies
  • kolobežka a odrážadlo v jednom
  • riadiaca tyč rozložiteľná od tela kolobežky
  • trojitá vystužená konštrukcia nášľapnej dosky
  • nastaviteľná výška sedadla a riadiacej tyče
  • ergonomické a oteruvzdorné rukoväte vyrobené z polyuretanu
  • certifikát nemeckej skúšobne TUV-GS
  • kolieska osadené gulôčkovými ložiskami ABEC 5
Viac info